Pas telefonatës me partnerin, Olta Gixhari merr vendimin për tu larguar nga “Big Brothet VIP”

Në prime-in e kaluar, Arbana Osmani shpalli ditë zie pë Top Channel dhe gjithashtu i komunikoi banorëve lamin e trishtë të sulmit ndaj televizionit ku mbeti i vrarë oja, Pal Kola.

Pas këtij lajmin, të tronditur banorët duhet të merrnin vendimin nëse do ta vazhdojnë lojën.

Arbana Osmani zbuloi sonte se të gjithe kane vendosur të vazhdojnë lojën, përveç njërës, Olta Gixharit.

Olta ka marre vendimin për të lënë shtëpinë, por mbetet te presim nëse vërtetë do të ndodh.


Shtuar 1.04.2023 21:10