Pas takimit me Antonelën, Riniani “kapet” në krahët e bjondes (FOTO LAJM)

Riniani është një prej djemve protagonistë në emisionin Përputhen në Top Channel.

Ai ka dalë me një pjesë të mirë të vajzave në takime ndërsa kohët e fundit shihet një afrim i tij me Antonelën.

Me këtë të fundit zhvilloi edhe takimin e parë sot, ku u pranë shumë pranë njëri-tjetrit. Nuk munguan as puthjet dhe përqafimet.

Në media po qarkullojnë foto të Rinianit me një vajzë, por në fakt e vërteta është ndryshe.

Ai është bërë pjesë e një videoklipi kënge.

Shtuar 3.04.2021 10:04