Pas konfirmimit të lidhjes, Laureta publikon foton e parë me Robert Berishën (FOTO LAJM)

Pak kohë pasi Robert Berisha ka nisur një romancë të re, Laureta Maqedonci ka shprehur publikisht dashurinë ndaj tij. Nuk kishte më dyshime se ata janë bashkë por ende nuk kishin publikuar asnjë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Përgjatë kësaj periudhe, ata janë treguar të pandashëm nga njëri-tjetri. Laureta e shoqëron thuajse në çdo angazhim Robertin. Së fundmi, Laureta ka ndarë dhe fotografinë e parë të Robertit. Fotografinë e ka shoqëruar me një emoji zemër./albeu.com/