Pas daljes nga shtëpia, reagon për herë të parë Meritoni

Meriton Mjekiqi është një prej finalistëve të edicionit të tretë të formatit të “BBV3” i cili u rendit i pesti në garë.

Pas daljes së tij nga formati nuk kemi patur asnjë reagim deri pak momente më herët teksa nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, ai shpreh falenderimet e tij për gjithë mbështetësit.

“Përshëndetje prej meje Meritonit, në fakt sot po e shijoj ditën sepse kam pushuar, kam fjetur. I’u jam mirënjohës që keni besuar që unë të vij deri këtu ku arrita. I jam mirënjohës çdo familje shqiptare dhe çdo shqiptari kudo nëpër botë që më keni votuar.”- shprehet ai.

Por çfarë bie në sy në videon e Meritonit? E patë edhe ju apo jo? Piktura e tij me partneren Ilnisa Agollin, romanca e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

 


Shtuar 27.05.2024 18:27