Pas ‘BBV’, Eriola bëhet pjesë e jurisë në këtë spektakël televiziv

Pasi përfundojnë eksperiencën në ‘Big Brother VIP’, shumë prej personazheve marrin pozicione në spektakle të ndryshme në ekranet shqiptare. Edhe pse Erjola Doçi është pjesë e televizionit, ne rubrikën me Ronaldo Sharkën, duket se do të ketë edhe një tjetër hapësirë.

Kryefjala.com raporton se Erjola do të jetë një nga anëtaret e jurisë të ‘She’s on Top’, aty ku dhe kanë qenë fillimet e saj. Ky është një spektakël i cili drejtohet nga Argjira Spanca, e ka tre pjestarë jurie, ku një prej tyre do jetë edhe Eriola.

Ish-banorja e BB, ka treguar shpeshherë dashurinë për televizionin e gjithashtu spikati edhe në ‘BB VIP’ për karakterin e saj. Mbetet të shihet se kush do jenë dy anëtarët e tjerë të jurisë.


Shtuar 20.05.2024 12:21