Pas 17 vjetësh, spektakli i famshëm i talenteve ndërpret transmetimin

ITV dhe Simon Cowell “nuk kanë plane” për një seri tjetër të The X Factor, shkruan Sky Neës.

Shfaqja muzikore është ndërprerë nga Coëell pas 17 vjetësh dhe mësohet se pushimi do të zgjasë për të paktën 5 vjet.

“Nuk ka plane aktuale për serinë tjetër të X Factor në këtë fazë.”, tha një zënëdhën i ITV.

Nga kjo shfaqje kanë dalë shumë yje botërorë, përfshirë grupin One Direction, Little Mix dhe Leona Leëis./albeu.com


Shtuar 29.07.2021 14:21