Para dhe Pas, ndryshimi drastik i vajzave të “Përputhen” që nga nata e parë (FOTO LAJM)

 Historitë e dashurisë të trajtuara në ekran kanë bërë gjithmonë bujë dhe kanë zgjuar vazhdimisht një interes goxha të madh në publik.

Kështu ndodhi edhe në Shqipëri me rastin e “Përputhen” ku të rinjtë shkuan për t’u njohur dhe për tu dashuruar të ndjekur nga kamerat, por një pjesë e mirë e tyre dolën prej aty me skandale dhe mjaft zhurmë, shkruan Albeu.com.

Si vajzat ashtu dhe djemtë kanë pasuruar Instagramin e tyre me ndjekës duke arritur në qindra mijëra. Por ajo që padyshim vihet re është ndryshimi i vajzave nga punata e parë në Përputhen e deri më tani.

Dikush ka humbur peshë, dikush ka ndryhuar make-up artist e dikush tjetër është kudjesur më shumë për veshjen dhe look-un në përgjithësi.

Për më teër ndiqni fotot në galerinë e mëposhtëme./albeu.com/


Shtuar 14.04.2021 09:46