Paloma e thotë me bindje të madhe: Fituesi i “Big Brother VIP” do të jetë Iliri

Paloma ka dhënë emrin e fituesit të Big Brother Vip.

Paloma ishte një ndër konkurrentet e këtij edicioni të “Big brother Vip” që u eliminua që në javët e para të programit, megjithatë ajo nuk ka ngurruar të thojë cili është fituesi i “Big Brother Vip” sipas saj.

Duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, Paloma ka thënë se fituesi do të jetë Iliri, pasi sipas saj ai është më i miri.

“Sa janë shanset që Iliri ta fitojë Big Brother VIP nga 1 te 10?”, e ka pyetur një ndjekës.

“Deri tani është më i miri për mua, ka ende rrugë për të bërë, prandaj mbetet për t’u parë, ama nëse do ketë diçka për t’u gjykuar në vazhdim mos mendoni se do i kursej dhe për Ilirin, të jeni të sigurt”, ka qenë përgjigja Paloma.


Shtuar 19.12.2021 22:10