Pak para përfundimit, konkurrenti heq dorë nga “Përputhen” për arsyen misterioze (FOTO LAJM)

Mungesa e Rinianit në studion e “Përputhen” është ndjerë prej disa ditësh dhe nuk kanë qenë të pakët ndjekësit që janë interesuar për të.

Përgjigjjen e kanë marrë vetëm disa orë më parë ku ish-konkurrenti ka lajmëruar largimin nga emisioni edhe pse na ndajnë disa ditë nga përfundimi i gjithë programit.

“Miq, Faleminderit te gjitheve per Suportin, Kritikat edhe Komplimentet e pafundme qe me keni dhene gjate rrugetimit tim ne Perputhen . Kam marre mesazhe te shumta per mungesen time, doja t’ju njoftoja ashtu si e keni pare, une nuk jam pjese e programit ka 3 jave, arsyet do vijne se shpejti !

Faleminderit edhe shume mirenjohje per te gjithe ju! Ju dua shume”- ka shkruar Riniani.

Kujtojmë se ditën e djeshme edhe Sindi hoqi dorë nga programi.

“Mendoj se e meritoni nje shpjegim per mungesen time ne studio. Po, eshte e vertet. Nuk jam me pjese e Per’puthen. Shume shpejt do te vij me nje video qe shpjegoj gjithcka… Deri atehere, ju. Falenderoj per cdo mbeshtetje qe me keni dhene ne kete rrugtim sa te gjate aq edhe te veshtire. Ju dua pafund dhe sigurisht nje falenderim i vecante shkon per shqipet e Kosoves dhe Diaspores qe gjithmone kane qene mbeshtetja ime, edhe kur isha me e gjykuara”, ka shkruar Sindi në një postim në InstaStory.

Shtuar 18.05.2021 01:05