“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmendin ish-partnerin në koncert (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre.

Deri më tani nuk ka pasur ndonjë konfirmim zyrtar nga asnjëra palë për të reaguar drejt këtyre spekulimeve.

Të dy, megjithatë kanë vijuar me aktivitetet e tyre profesionale.

Së fundmi, një video e Xhensilës në një koncert ka bërë xhiron në internet.

Derisa po performonte këngën “Mashtruese” një nga fansat bërtiti emrin e Bes Kallakut. Më pas reagimi i Xhensilës ishte epik.

Ajo u ndal për një sekondë dhe duke qeshur tha: “Xhelozon ë?”.

Pas kësaj, këngëtarja vazhdoi të performonte në skenë hitin e saj në bashkëpunim me Bardhin.

@tteutaalushi

@Xhensila Myrtezaj #viral #fyp #tiktok #perty #tiktok #perty #foryoupage #albania #shqipe #xhensilamyrtezaj #beskallaku #fypシ゚viral

♬ suono originale – Tea✨

 


Shtuar 23.04.2024 19:47