Nuk kursehet për pushimet me të dashurën, Justin Bieber paguan shifrat e “çmendur” (FOTO LAJM)

Prej disa ditësh, këngëtari i njohur Justin Bieber ndodhet me pushime. Ai ka zgjedhur të udhëtojë me një jaht prej 250,000 euro qiraja në javë dhe destinacioni janë ishujt grekë.

Këngëtari ka shijuar gastronominë nga shefat e restoranteve më të mië, teksa është ndalur në një ndër restorantet më të shtrenjta së bashku me bashkëshorten e tij, Hailey Bieber.

Pikërisht, çifti janë ndalur në strehën e preferuar të Monica Bellucit, “Barbarossa”.

Bieber ka porositur fruta deti ku fatura totale e darkës kushtoi 373 euro, ndërsa vetëm pjata kryesore me arragosta ishte 138 euro.

Kujtojmë që Justin është artisti i parë që fiton 50 milion abonentë në YouTube dhe padyshim që fitimet e tij janë marramendëse.


Shtuar 1.07.2021 10:50