Nuk kanë ndërmend të pushojnë, Arsimi ngacmon Anën në Instagram (FOTO LAJM)

Lidhja mes Anës dhe Arsimin, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” përfundoi aq befasisht sa edhe filloi. Ish-çifti bëri papritur publike lidhjen dhe vetëm pak ditë më vonë ndarjen.

Dyshimet nisën me deklaratën e ish-konkurrentes së “Për’puthen” pak ditë më parë në InstaStory ku thoshte në një video se ishte konfuze për ndjenjat e saj.

Më pas, ishte Arsimi ai që konfirmoi zërat për ndarje kur postoi një foto me trofe të Oscar ku shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

Dhe që pas thumbave të parë në rrjet, duket se ish-çifti është i vendosur t’i kushtojë më shumë vëmëndje ndarjes, se sa i kushtuan lidhjes duke thumbuar vazhdimisht njëri-tjetrin.

Është Arsimi i fundit i cili ka vazhduar ta thumbojë Anën me postimet e tij.

“E kam mbyllur me ty”- ka shkruar Arsimi në një tjetër story, ndërsa Ana nuk i është kundërpërgjigjur… ende./albeu.com


Shtuar 22.04.2021 13:25