Nuk ka faj, Arditi ngatërron Annën me Anilën dhe na tregoi provat

Vajza e vetme e familjes Gjebrea, Anna, është rritur mjaftueshëm sa për të ngatërruar babi Arditin. Anna tashmë duket si një kopje e nënës së saj, Anilës dhe aq shumë ngjason me të sa Arditi nuk mundet të bëj dallimin mes tyre ndonjëherë.

Moderatori ka postuar në Instagram një foto të vajzës, që shihet duke punuar me laptop. Ajo ka gati tipare identike me të ëmën, duke pasur një ngjashmëri të frikshme me të.

“Ktheva kokën për një moment dhe mendova se ishte Anila”, ka shkruar Arditi përkrah fotos së vajzës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Aktualisht Anna ka vëmendjen maksimale të familjes, si më e vogla e shtëpisë, por edhe e vetmja që po jeton me mamin e babin. Prej vitesh djali i Gjebreas, Joni, jeton në Amerikë dhe nuk mund të jetë pranë familjes në çdo moment. Madje ai ka munguar edhe në ditët më të rëndësishme, megjithatë është gjendur pranë tyre përmes teknologjisë dhe postimeve në rrjete sociale.


Shtuar 10.07.2021 16:08