“Nuk i bëj këto gjëra unë direkt” , Heidi Baci flet pas përfundimit të “BBV3”, a fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia?

Pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip 3, e renditur e katërta, Heidi u shpreh për Top Channel se e ka shijuar këtë eksperiencë dhe se publiku njohu karakterin dhe njeriun që ajo është.

Por bukuroshja bionde nuk i ka shpëtuar pyetjes pikante, sapo doli nga shtëpia…

Gazetari Ronaldo Sharka e pyeti: A do të flesh me Romeon sonte?

Heidi: Jo, jo! Nuk i bëj këto gjëra unë direkt kështu, çfarë thoni! (qesh)


Shtuar 26.05.2024 16:47

Tags: