Nuk fshihen më, vajza e ministrit “shqetësohet” publikisht për Romeon (FOTO LAJM)

Një ndër çiftet më të reja, që ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut është Romeo Veshaj me Aleksa Peleshin, vajza e politikanit të njohur, Niko Peleshi.

Shpesh herë çifti kanë publikuar pamje nga të njëjtat vende në Instagram dhe ishte Aleksia ajo e cila publikoi një foto me Romeon e lidhja u konfirmua, shkruan Albeu.com.

Çifti po jeton tashmë romancën pa u fshehur e madje së fundmi Aleksia ka lënë një koment në Instagramin e aktorit.

Romeo ka publikuar një video në bregdet teksa hidhet në një mënyrë disi të rrezikshme.

“A këpute mish”, I shkruan Aleksia të dashurit dhe ai ja ka kthyer me shaka:

“Mish viçi”.

Kujtojmë se kjo lidhje erdhi menjëherë pas ndarjes së aktorit me këngëtaren Jonida Maliqi.

Kjo e fundit foli publikisht për ndarjen duke deklaruar se çdo gjë është bërë miqësore dhe me consensus dhe gjithashtu i uroi jetë të lumtur çiftit edhe pse kjo e fundit tingëlloi ironike./albeu.com/

Shtuar 23.03.2021 03:03