Nuk fshihen më? Adrola Dushi shkon për Capital T në “Sunny Hill” dhe ja si e quan publiksht (VIDEO)

Tani jemi mësuar, ku është Capital T duke përformuar, në zonën VIP është Adrola Dushi duke e admiruar.

Por jo vetëm kaq, dyshja përfliten prej kohësh se janë në një lidhje edhe pse nuk e kanë konfirmuar as njëeri e as tjetri.

Mbrëmjen e djeshme, Capital T performoi në “Sunny Hill Festival” në Tiranë ku ndezi skenën, atmosferën dhe Adrola Dushin e cila e quan një “Bishë në skenë”./albeu.com/