Nuk është Megi! Kjo është vajza e vetme që uroi publikisht Endri Çekiçin për ditëlindje (FOTO LAJM)

Futbollisti shqiptar Endri Çekiçi feston ditën e sotme ditëlindjen. Këtë 26-vjetor futbollisti është më në vëmendje se asnjëherë dhe shkak për këtë është pikërisht Megi Pojani.

Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptarë edhe pse asnjëeri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik.

Megi aktualisht është pjesë e DWTS ku në puntatën e parë Çekiç ishte aty me një buqetë gjigante me trendafila për t’i urar fat.

Prandaj të gjithë janë në pritje të një urimi nga Megi në ditëlindjen e tij, por duket se ky urim do të jetë aq privat saç ka qenë çifti deri tani.

Por mes urimeve nga shume miqë e koleg si Odise Roshi, Cikalleshi apo Armand Duka edhe një vajzë tjetër i ka uruar ditëlindjen publiksiht dhe ajo është motra e tij.

“Gëzuar ditëlindjen, je gjithçka për mua”, shkruan Egi të cilën Endri e ka ndarë në Instagramin e tij./albeu.com/