Nuk do ta njihni, shikoni si dukej Antonela Berisha para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM)

Nga konkurrente e “Përputhen”, Antonela Berisha mori shumë zë dhe u bë mjaft protagoniste në ekranin shqiptarë duke u bërë sot banore e “Big Brother VIP” mes shumë emrave të njohur.

Sot ajo është mjaft e kuruar dhe shfaqet gjithmonë mjaft këndshëm, por nuk dukej kështu para se të bëhej e famshme.

Janë publikuar disa foto të shkodranes, ku duket se pamja e rafinuar që ajo ka sot nuk është vetëm meritë e ndryshimit të stilit.
Nuk dihet se në ç’farë moshe ka qenë Antonela në foto e publikuara.

 


Shtuar 20.12.2021 12:45