Noizy dhe Arilena vijnë së bashku me një hit të ri (VIDEO)

Noizy dhe Arilena lansuan bashkëpunimin e shumëpritur, “Murderer”.

Teksti është shkruar nga Arilena Ara, Noizy, Mixey dhe Ylli Limani ndërsa mix/master nga Darko Dimitrov.

Theksojmë se, bashkëpunimi i artistëve është pjesë e albumit të Arilenës të cilin do e lansojë së shpejti. /albeu.com/


Shtuar 9.07.2021 20:53

Tags: ,