Njihuni me simpatiken e re të Për’Puthen, përpalset me konkurenten që në puntatën e parë (VIDEO)

Për’Puthen vijon me prurje të reja.

Së fundmi, programiti është bashkuar, Antonia Gjoka, e cila është 24 vjeç, dhe vjen nga qyteti i Tiranës.

Por menjëherë për të nisën shkëndijat e para duke u përballur me Alvisën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Antoni: Kam dy preferenca. Bashkimin dhe Brunon. Kjo nuk do të thotë që penalizoj meshkujt e tjerë jam për ti njohur të gjithë, Vajzat janë më të bukura live sesa në ekran. Nuk shoh konkurrencë, nuk e ndjej nga vajzat e ndjej më shumë me veten.

Alvisa: E ke problemin me veten?

Antonia: Jo nuk kam probleme me veten.

Antonia: Alvisës i sugjeroj të mos përdorë gurat e fundit se është vetëm fillimi.

Alvisa: Kush janë gurat e mi, mos fol kur nuk e di. Të paktën më thuaj kush janë.

Antonia: Me kalimin e kohës do ta marrësh vesh. /albeu.com/

 


Shtuar 10.10.2021 14:54