Një muaj nga lindja e vajzave, Eni Vasili ndan më e lumtur se kurrë pamjet e veçanta (VIDEO)

Në 6 korrik, rreth një muaj më parë, gazetarja e mirënjohur shqiptare, Eni Vasili solli në jetë dy vajza binjake. Ajo dhe partneri i saj, Armandi zgjodhën emrat Nikol dhe Sofi për vajzat e tyre dhe mami Eni ka ndarë në Instagram copëza të vogla nga jeta e saj me vogëlushet.

Me rastin e një mujorit të ardhjes në jetë të vajzave moderatoja ka publikua një video ku përmbledh momentet më të bukura dhe nuk ka munguar edhe një foto e saj me karrocën shumë speciale të binjakeve.

Vasili ka shoqëruar videon me këngën e Kerri Brown, “A letter to my daughter”, vargjet e të cilës shprehin egzaktësisht gjendjen e saj emocionale, më të lumtur se kurrë./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)


Shtuar 11.08.2021 14:49