“Një metër e një qofte”, Lori Hoxha i kthen përgjigjen epike ndjekëses (FOTO LAJM)

Lori Hoxha, përveç se është mjaft aktive në Instagram, së fundmi është shfaqur edhe në TikTok me video të ndryshme.

Siç ndodh me të gjithë, edhe Lori duket se është më e lirshme në TikTok dhe në një nga videot e saj shkruan: Imagjino ti tregosh të dashurës tënde që kjo është ish-i jot.

“Është një metër e një qofte, i rrofshin lekët”, i shkruan një ndjekëse, por duket se Lorit nuk i hyjnë më në sy këto komente dhe është stërvitur, pasi ja kthen me shumë sportivitet dhe vetëbesim.

“Jam si dritë”, shkruan Lori./albeu.com/


Shtuar 15.03.2022 09:34