Një mbështetëse e madhe – partnerja e Xhakës shfaqet e lumtur nga stadiumi pas kalimit të Leverkusenit në finale

Partnerja e futbollistit të njohur shqiptar, Granit Xhaka, Leonita, merr shpesh vëmendje në rrjete sociale.

E më së shumti për atë se është një mbështetëse e madhe e partnerit të saj, yllit me famë ndërkombëtare.

Ajo gjithashtu ka qenë e pranishme në ndeshjen mes Bayer Leverkusen ndaj Fortuna Dusseldorf, ku edhe u sigurua kalimi në finalen e Kupës së Gjermanisë.

Bukuroshja e njohur dukej në formë të mirë me fanellën e Bayer Leverkusen, ndonëse u shfaq tërësisht në të zeza.

Leonita dhe Graniti theksojmë se janë bashkë prej shumë vitesh dhe kanë kanë dy vajza.

 


Shtuar 4.04.2024 19:30