“Një herë e mirë për të gjithë”, Stresi tregon nëse është i lidhur me Kejsin (FOTO LAJM)

Stresi ka treguar për mardhënien e krisur me Kejsin.

I pyetur në InstaStory nga fanasat ai ka zbuluar se nuk është më me të dhe se lidhja tashmë ka përfunduar.

Stresi dhe Kejsi ishin të lidhur prej vitesh por lidhja përfundoi duke mos u konkretizuar në martesë. /albeu.com/


Shtuar 12.07.2021 23:06

Tags: ,