Një ditë pas lindjes, Kiara Tito publikon foto bashkë me të bijën

Një ditë pas lindjes së vajzës së saj të parë, Kiara Tito ka postuar foto nga dhoma e spitalit.

Ajo shihet e qeshur dhe e lumtur teksa pranë saj ka të voglën, që mban emrin Luna Mari.

“Mos u shqetësoni mama, do të bëhet më mirë”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.


Shtuar 1.05.2024 17:41

Tags: ,