E papritur: Melisa konfirmon ndarjen nga Andi, çfarë ndodhi mes çiftit (FOTO LAJM)

Çifti i njohur i emisionit “PërPuthen”, Andi dhe Melisa po përflitet se i kanë dhënë lidhjes së tyre.

Dyshja nuk ndiqen më në rrjete sociale, e për më tepër Melisa ka lënë të kuptohet se i është vënë pika muhabetit.

 

Fillimisht ajo ka postuar një shprehje, ku thuhet “Unë jam shumë e pastër për ty, apo për këdo tjetër”.

Menjëherë pas deklaratave, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka marrë një vendim të papritur. Ajo ka mbyllur Instagramin, duke mos dhënë asnjë sqarim të mëtejshëm.


Shtuar 9.07.2021 22:15

Tags: ,