“Nëse Donaldi do ma zgjaste dorën, do hidhesha prapë”, Beatrix thyen heshtjen pas daljes nga Big Brother

Pas daljes nga shtëpia e  Big Brother Vip të gjithë prisnim një reagim të Beatrix Ramosaj për të gjithë situatën e krijuar nga romanca e saj me Donald Veshaj ku në mes hynte dhe moderatorja Bora Zemani.

Por, Beatrix vendosi të heshtte dhe sonte ajo ka reaguar duke pranuar se pas daljes jashtë, jeta që e priste nuk ishte një fushë me lule, dhe shtoi se nëse Donaldi do t’i kërkonte të hidheshin sërish bashkë, do ta bënte.

Reagimi i Beatrix Ramosaj:

Dua ta nis kte shkrim me nje falenderim per te gjith ju qe me falni ngrohtesi dhe jeni interesuar mbi gjendjen time.

Nuk do genjej, jo cdo gje eshte fushe me lule, tranzicioni ne jeten reale sigurisht ka veshtiresi por kam fatin te jem pjestare e nje familje qe me gjendet prane per cdo moment dobesie pergjat pershtatjes.

Ju kerkoj ndjese per lenjen pas dore te rrjeteve sociale, shfaqjeve televizive dhe mos pergjigjen e mesazheve por realisht kam nevoj edhe per pak fare kohe qe te ri-gjej gravitetin tim.

Mund t’ju tregoi qe pergjate ketyre diteve terapia ime ka qene pasioni dhe arsyeja perse une jetoj, muzika. Po hedh cdo mendim dhe ndjenj ne leter dhe nota.. E di qe Monika dhe Arjola do jen shume te lumtura kur ta marrin vesh haha.

Donaldin po e ndjek nga jashte

E kam supportuar, do jem tifozja e tij e pare dhe sic e thash ne sfiden e lajmeve i qendroj mendimit qe ai duhet te fitoj BBV.

Persa i perket marrdhenjes tone, kam lexuar pak se si eshte pare nga jashte.

I kuptoj dhe ata qe kane qene pro edhe deri diku ata kunder – Dukeqenese mardhenia jone ka lindur paster ne nje shoë ku ndjeksit jane lidh me protagonistet dhe mendojne se kane te drejten e opinionit dhe gjykimit mbi te gjithe ne brenda apo jashte shtepise.

Sot eshte dita ime e 4 jashte asaj shtepie dhe nese @donaldveshaj do me zgjaste doren qe te hidheshim bashke, do e beja po prap. 💋

Bekime dhe dashuri per te gjith ju!/albeu.com

Shtuar 25.01.2022 18:26