Nënë e tre vajzave, Alket Islami tregon ç’mendon për flirtin e të birit, Xhonatan me Diolën

Ditët e fundit brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania është vënë re një afrim mes Xhonatanit dhe Diolës.

Për këtë foli dhe vetë i ati i Xhonatanit, parashutisti i njohur Alket Islami, i ftuar në studion e “Shqipëria Live” në Top Channel.

I pyetur nga moderatorja Erjona Rusi, se si i dukej Diola, Alketi u shpreh se i pëlqen si vajzë.

Erjona: Si e shesh afrimin mes Xhonatanit dhe Diolës..

Alketi: Po, më pëlqen …

Erjona: E dini besoj se ajo është nënë e tre vajzave..

Alketi: Më duket vajzë e mirë


Shtuar 30.01.2023 15:53