Në fillimet e dashurisë së tyre, kështu dukeshin Jonida dhe Besniku (FOTO LAJM)

Me një kujtim të 5 viteve më parë, Jonida Vokshi ka kthyer kohën pas dhe ka sjellë pas romancat e fillimit me Bensikun.

“12/03/2016
#5yearsago
T’du @besnikkrapi”, ka shkruar moderatorja krah fotos ku duket e mbështëtur në krahët e bashkëshortit të saj, teksa ai e puth në ballë.

Sakaq nuk ka munguar dhe komenti plot humor i Bensikut, i cili kujdeset ta bëjë Jonidën gjithmonë të qeshë.

“Kush o kjo me kete shmeker pa floke? ???❤️❤️❤️”, ka shkruar ai.

Jonida dhe Besniku kanë një lidhje të gjatë dashurie, ndonëse moderatorja vendosi ta bëjë publike lidhjen vetëm pak muaj përpara ceremonisë së dasmës. Tanimë ata janë prindër të një vogëlusheje të quajtur Emi.


Shtuar 13.03.2021 11:51