Në ditët e fundit të shtatzënisë, Turi publikon pamjet që Orindës nuk i pëlqyen fare (FOTO LAJM)

Orinda Huta po shkon drejt fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër të një vajze, të cilën po e presin me padurim. Përveç Orindës që ka ndjesinë e nënës, edhe Turi duket shumë i emocionua për këtë moment kaq të rëndësishëm.

Herë pas here ai ndan në rrjete sociale foto e video të Orindës për të treguar barkun e saj të rrumbullakosur dhe si po shkon shtatzënia. Sot ai ka postuar një video të shkurtër, në të cilën Orinda shihet e veshur me një planë rroba banjo duke u bërë gati për në plazh.

“Goca do bëhet roje plazhi”, shkruan Turi përkrah videos.

Mirëpo ky postim pa asnjë filtër, Orindës nuk i ka pëlqyer shumë dhe ajo e ka treguar hapur këtë gjë.

“Po se mban hiç dorën, ashtu bruto… të lumtë!”, ka shkruar ajo pasi ka ripostuar videon e Turit në Instagram dhe i ka vendosur një filtër me ngjyra bardh e zi.

“Jemi familja pa filtra ne”, i është përgjigjur Turi me shaka.

 

 


Shtuar 28.06.2021 11:54