Ndjekësja i përmend lekët dhe pasurinë, Arbana Osmani i kthen përgjigjen që nuk e priste (FOTO LAJM)

“Jeta është e mirë”, ka qenë ky mbishkrim në foton e Arbana Osmanit teksa po relaksohej i cili e ka përballur me ndjekësit.

“Kur ke lek e mirë është”, i shkruan një ndjekëse të cilës Arbana e ka parë me vend t’i ktheje një përgjigje, kësaj fraze që përgjithsisht VIP-ave i vjen në maj të hundës.

“Sidomos kur lekët i ke me punën tënd”, ia kthen Arbana me të cilën janë bashkuar qindra ndjekës që kanë pëlqyer komentin e saj.

Arbana Osmani së bashku me motrat Hoxha dhe stafin e “Big Brother VIP” kanë udhëtuar drejt Parisit ku kanë preferuar të festojnë suksesin e reality show-t.

Kujtojmë se Arbana është në pritje të ëmbël, ajo do bëhet nënë për herë të tretë./albeu.com/


Shtuar 25.02.2022 14:47