Na ndajnë vetëm pak ditë nga dasma e Arbër Hajdarit dhe Vlerës (FOTO LAJM)

Edhe pse nuk është personazh që e shohim shpesh në ekran, “Big Brother VIP” ka mjaftuar për ti dhënë Arbër Hajdarit vëmendjen dhe audiencë të madhe.

Gjtihashtu edhe jeta e tij personale është vënë në qendër të vëmendjes shpeshherë. Arbri është fejuar me bukuroshen nga Kosova, Vlera e cila është vajza e nëj ndër biznesmenvëe më të fuqishëm në vend, Blerim Devollit.

Arbri dhe Vlera do të kurorzëzojnë dashurinë e tyre në martesë me datë 1 tetor, pra këtë të shtunë sipas Kryefjala.

Arbri na ka treguar pak kohë më parë se ai dhe Vlera kanë festuar përvjetorin e 4 të dashurissë./albeu.com/