Mungoi për tre muaj, Luana bashkohet me Ylli Limanin për një surprizë (FOTO LAJM)

Luana Vjollca njihet si prezantuesja më  tërheqëse e ekraneve shqiptare. Që pas mbarimit të sezonit të katërt të “Shiko kush luan” në janar, Luana i ka munguar ekranit. Gjatë kësaj kohe, moderatorja shkoi me pushime në Dubai, më pas realizoi disa sete fotografike dhe bëri një ndryshim në pamje duke i lyer flokët e kuqe.

Ndërsa tani ka nisur punën për një projekt të ri muzikor dhe së shpejti do rikthehet me një këngë të re.

Luana ka vendosur të punojë për këngën e re me Yll Limanin dhe kjo është hera e parë që dyshja bashkëpunojnë për projekte muzikore.

 

 

Shtuar 10.04.2021 18:58