Mori mbiemrin e reperit shqiptar, modelja ruse po pret fëmijën e parë me Don Xhon? (FOTO LAJM)

Që pas videos së famshme të modeles ruse me këngën virale të Don Xhon, “Make a pose” marrëdhënia e tyre është sa e avancuar aq edhe misterioze.

Së fundmi modelja ngriti dyshime se është martuar me Don Xhon, madje ajo e quajti veten “Ariana Isufi”, duke i vënë emrit të saj mbiemrin e Don Xhonit, emri i vërtetë i të cilit është Xhonatan Isufi.

Pasi publikoi në InstaStory një unazë ku i beri te gjithe te dyshojne se i ka dhene fund beqarise, modelja veshi fustanin e bardhe te nuserise dhe komenti i Don Xhon ishte i pari.

Por modelja ruse dhe reperi shqiptar po presin fëmijën e parë bashkë?

Ata sërish kanë ngritur dyshime edhe pse ndjekësit nuk po i besojnë në masë duke qenë se nuk i kanë parë kurrë bashkë, edhe pse modelja e ka gjithmonë me vete reperin nëprmjet portretit të tij që e ka gdhendur tatuazh.

Në foton e fundit në Instagram, modelja pozoi nga pushimet ku shihej e veshur në bikini teksa e quan veten një “mama”, ishte këmbimi i komenteve mes çiftit që i bëri fansat të dyshojnë se ata po presin një fëmijë së bashku.

Don Xhoni i komentoi asaj “nëna më e mirë”, ndërsa modelja i ktheu komentin duke i thënë atij se së shpejti po bëhet baba./albeu.com/

 


Shtuar 28.10.2021 09:56