Moment i sikletshëm, Oltës i ndodh incidenti me fustanin LIVE në DWTS (VIDEO)

Sonte po mbahet nata e katërt e “Dancing With The Stars”. Edhe në këtë natë Olta Gixhari shkëlqeu me veshjen e saj, mirëpo është përballur me një incident.

Aktorja mban veshur një fustan të gjatë ngjyrë bezhë dhe në një moment iu hap zinxhiri mbrapa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)


Olta i kërkoi ndihmë Ilirit ta ndihmonte ta mbyllte, por ai refuzoi duke i thënë se ka djem të tjerë plot.


Shtuar 27.10.2023 23:28