“Moj Shqypni e mjera Shqypni”, Elsa Lila nuk do të shkojë në Eurovision, dëshpërohet Adrola Dushi

Formula e këtij viti në Festivalin e Këngës, bëri që të kishte dy fitues. Elsa Lila me votat maksimale të jurisë fitoi vendin e parë, ndërsa Albina Kelmendi dhe familja e saj e votuar nga publiku, do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Mirëpo, duket se jo të gjithë e kanë pritur mirë këtë vendim, pasi më e fundit që ka reaguar është modelja Adrola Dushi. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka shprehur hapur zhgënjimin e saj.

“Elsa Lila thjesht më e mira! Ah moj Shqypni e mjera Shqypni… Dëshpërimisht një dëshpërim”, ka shkruar Adrola.

Kujtojmë që natën e tretë, Elsa këndoi krah Capital T këngën “Pyes lotin”. Ky i fundit po përflitet vazhdimisht që është në një lidhje me Adrolën. Ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar publikisht.


Shtuar 23.12.2022 13:38