Moderatorja Argjira Spanca në zi, humb njeriun e shtrenjtë

Prezantuesja e njohur, Argjira Spanca është kaq shumë e komentuar dhe e dashur për publikun. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një lajm mjaft të hidhur.

Ajo ka postuar në “instastory” një foto të gjyshit të saj, ku bën me dije se i shtrenjti i saj është ndarë nga jeta.

Gjira shkruan : “Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri. Ne ndahemi me gjyshin tonë të dashur.”