Merreni vetë me mend kush është protagonistja, Fero shfaqet romantik në videoklipin e fundit (VIDEO)

Reperi i njohur, Fero, ka publikuar projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë pauze. Kënga e re e titulluar “Bella” i dedikohet bashkëshortes së tij, modeles Arbenita Ismajli, e cila është protagonistja kryesore në videoklip.

Çifti shfaqen shumë të dashuruar, duke treguar edhe ndjenjat e mëdhe që kanë për njëri-tjetrin.

Teksti është shkruar nga vet reperi, kurse për produksionin u përkujdes Lorikm (Vn Entertainment).

Për ‘beat’-in është përkujdesur M.O.B dhe miksimi e masterizimi u bë po ashtu nga Lorik M. Videoja u realizua nga produksioni i njohur, “Gent Films”.


Shtuar 26.10.2021 12:34