Më shumë se shokë? Donaldi habit me gjestin romantik për Semin (VIDEO)

Donaldi ka bërë një gjest shumë të ëmbël për Semin brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP”. Ai ka gdhendur në dru portretin e saj, teksa po qëndronin me njëri-tjetrin.

Afrimiteti i tyre është diskutuar shumë si në publik, ashtu dhe nga banorët e shtëpisë. Megjithatë, si Semi ashtu dhe Donaldi kanë treguar se raporti i tyre është vetëm miqësor.

Kështu është shprehur dhe moderatorja Bora Zemani, ish e dashura e Donaldit dhe shoqja e ngushtë e Semit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 18.10.2021 14:21