Më shumë se miq? Zbulohet ç’po ndodh mes Beatrix dhe Getinjos (FOTO LAJM)

Beatrix Ramosaj dhe Getinjo janë përfolur së fundmi për një lidhje dashuria. Shkak është bërë një nga postimet e fundit të Beatrix e cila në përshkrimin e fotos ka shkruar “2 euro” që është edhe emri i labelit të Mozzik dhe Getinjo. Një koment nga ky i fundit në postim nuk ka munguar dhe rrjet kaq deshte.

Mirëpo, Beatrix ka reaguar për “Kryefjala.com” dhe i ka hedhur poshtë të gjitha. Këngëtarja ka sqaruar se ajo dhe Getinjo janë vetëm miq.

“I përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë”, është shprehur Beatrix.