Me shum vetbesim, Beatrix Ramosaj ka një “kërkesë” për të gjithë ju

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar, kjo edhe për shkak se mori pjesë edhe në “Big Brother VIP”.

Aktiviteti dhe postimet e saj në rrjete sociale shpesh tërheqin vëmendje të madhe, pasi bukuroshja nuk i kursen “thumbat” herë pas here.

Megjithatë, një nga Instastory-t më të fundit nuk ka të bëjë me një të tillë.

Trixa ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku mban të veshur një mbulesë me syrin që simbolizon “mësyshin’ , ajo ka kërkuar që të mos e marrin mësysh.

“Mos më merrni mësysh, ju lutem, Thoni mashallah. Faleminderit”, shprehet Trixa./albeu.com

Image


Shtuar 24.08.2022 14:54