Me lot e përqafime, e gjeni dot kush e priti Semi Jaupaj jashtë “Big Brother VIP” (VIDEO)

Një ndër gjërat më të komentuara në Big Brother VIP, është shoqëria Semi-Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Shoqëria fillimisht e konsideruar e tepruar mes Semit dhe Donaldit fillimisht u kryqëzua si tradhëti në ditët e para ndërsa së fundmi u konsiderua se tepri nga ana e këngëtares e cila sipas banorëve të tjerë po mundohet të kontrollojë Donaldin.

Mbëmjen e djeshme, Semi Jaupaj la shtëpinë e “Big Brother” dhe ajo që e priti jasht ishte pikërisht Bora Zemani dhe shoqja tjeter e tyre të cilat u përqafuan e përlotën./albeu.com/

Shtuar 27.11.2021 08:27