“Më lëpij, më puth”/ Jetmiri provokon Romeon, i afrohet në fytyrë

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka vijuar me debate të forta. Romeo dhe Jetmiri duket se në këtë garë e shohin njëri-tjetrin kundërshtarë të fortë pasi shpesh i shohim duke u përplasur me njëri-tjetrin. E njëjta situatë ka ndodhur edhe sot, ku dy banorët edhe kanë ironizuar njëri-tjetrin. Në një moment Jetmiri shihet teksa i afrohet Romeos dhe i thotë ta puthë, por ky i fundit jo vetëm që nuk është shmangur por ka vijuar debatin.

Pjesë nga debati:

Romeo: Të të vijë turp. Ti nuk ke fytyrë o mustaqe

Jetmir: Je i shpifur. Ik andej

Romeo: Do të të lëpij? Do të të lëpij?

Jetmir: Po të jap lejen më lëpij, më puth një çik

Romeo: Ndërrove mendje kalove nga çunat tani? Duhet të rruhesh një çik. Pa kamera si Liami, si Liami. Do të kënaqë vëllai po pa kamera, si Liami.

 


Shtuar 12.04.2024 15:20