Më i vogël se partnerja e tij Ami? Sa vjeç mbush sot Ermal Mamaqi (FOTO LAJM)

Më 5 Mars, Amarda Toska festoi ditëlindjen e 40. Ermali ishte i pari që i bëri asaj një urim në rrjetet sociale.

Sot, 16 ditë më vonë, është ditalindja e Ermal Mamaqit dhe aktori feston gjithashtu 40-vjetorin e lindjes.

Pra Amarda dhe Ermali kanë vetëm 16 ditë diferencë dhe aktori është më i vogël.

Ami dhe Ermali janë prindër të dy fëmijëve, Joeli dhe Sias. Në këtë ditë festë për te, Ermali është surprizuar nga miqtë që duket se kanë të njëjtin sens humori me aktorin, pasi në tortën e tij i kanë vënë qirinj “23”./albeu.com/

Shtuar 21.03.2022 14:17