Me fotot speciale dhe urimin e ëmbël, Argjira uron për herë të parë publikisht të dashurin e saj (FOTO LAJM)

Argjira Spanca dhe Graciano Tagani konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë pak muaj më parë. Blogerja dhe balerini i famshëm e kanë çuar romancën e tyre në një tjetër nivel me nisjen e bashkëjetesës.

Ditën e sotme, Graciano feston ditëlindjen dhe Argjira i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla. Ajo ka publikuar disa nga momentet më të mira mes tyre, ndërsa shprehet se ndihet e lumtur që ka një person si ai pranë vetes.

“Gëzuar ditëlindjen për shkëmbin tim të qëndrueshëm! Faleminderit që je njeriu tek i cili mund të mbështetem gjithmonë. Të dua deri në hënë dhe mbrapa.”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Argjira Spanca (@argjiraspanca)


Shtuar 23.10.2021 10:05