Më e ndjekura e viteve 2000, Zhadja është sot nënë e vajzave binjake që “s’i kanë lënë gjë” të ëmës (FOTO LAJM)

E mbani mend serialin brazilian “El Clone” (Kloni)? Ai ka qenë një nga serialet që bëri bujë në të gjitha trojet shqiptare.

Aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja pati mbërthyer shqiptarët pas televiziorit, duke fituar njëkohësisht edhe simpatinë për protagonisten kryesore.

Ajo çka e bëri të veçantë këtë serial, ishte se e gjithë ngjarja që zhvillohej ishte e bazuar në ngjarje të vërtetë, prandaj kishte aq shumë shikueshmëri.

E njëra nga personazhet më të dashura ishte ajo e Zhades, rol ky i luajtur nga aktorja, Giovanna Antonelli.
Tani, sot te jeta e saj ka ndryshime të mëdha, sepse është bërë nënë e tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave binjake.

Shikoni se sa shumë i kanë ngjarë vajzat aktores.

Shtuar 7.09.2022 09:51