“Mbajeni TV-në ndezur!”/ Ç’po paralajmëron Sara Gjordeni?

Siç e dimë, një prej finalistëve të “BBV3”, ditën e sotme feston ditëlindjen. Bëhet fjalë pëe Meritonin, sakaq produksioni ka organizuar një festë surprizë për të teksa brenda shtëpisë do të hyjnë disa ish-banorë të edicionit të 3-të “BBV”.

Një prej tyre do të jetë dhe Sara Gjordeni ose të paktën kështu e ka lënë ajo të nënkuptohej. Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit ajo ka shpërndarë njoftimin që tregon se pjesë e shtëpisë do të bëhen disa ish-banorë me rastin e ditëlindjes së Meritonit dhe përbri ka shkruajtur:

“Khëm, khëmm. Mbajeni pak televizorin ndezur sot…”

Se cilët ish-banorë do të jenë pjesë e surprizës së organizuar për mbrëmjen e sotme.


Shtuar 23.05.2024 18:50