“Mamin aty e ke? Kënaqem fare, shkrihem …”, Klevio nxjerr përgjimin: Kejvina Kthella më kërcënoi

Bota e shoëbizit në Shqipëri ëhstë në çdo moment “luftë”, ku VIP-at sulmojnë dhe kërcënojnë njëri-tjetrin, fillimisht e nisin si ljë dhe më pas përfundojnë në polici.

Reperi Cllevio ka publikuar sëfundmi një pëtgjim ku sipas tij ndihet i kërcënuar nga kejvina Kthella.


Siç dëgjohet edhe në audio, Kejvina e pyet Cllevion nëse mami i rri akoma në Lushnje, ndërsa thekson se si duhet të ndihet kur të mësojë se ajo e ka paditur të birin në polici.

Nuk dihet pse ka nisur konflikti mes Kejvinës dhe Cllevios, por edhe nga ky i fundit nuk kanë munguar ofendimet e rënda.

Cllevio kërkon ndihmën e ndjekësve për të gjetur adresën e Kejvinës dhe familjes së saj.


Shtuar 4.08.2023 17:12