Luiz Ejlli “ndan” Einxhel dhe Dj Dagz, reagimet e partnerëve që kundërishtojnë njëri-tjetrin (VIDEO)

Mbështetja e pashembullt që Luiz Ejlli mori sot pas gjithçkaje që i ka ndodhur në “Big Brother”, teksa dhjetra njerëz u grumbulluan para Top Channel në ata që ata vetë e quajtën protestë, ka marrë mjaft reagime në rrjet, edhe prej personazheve të njohur, me disa që kanë parë anët pozitive e të tjerë gjithçka çfarë shkon keq me këtë organizim.

Mënyrat e interpretimeve janë të shumta, megjithatë një reagim që ka tërhequr vëmendjen është ai i ish-banores së “BBV”, Einxhel Shkira, e cila ka analizuar në mënyrën e saj atê që ka parë sot. Postimi i saj është si më poshtë, ndërsa moderatorja nuk nguron t’i quajë protestuesit e sotëm si “njerëzit pa halle” dhe të futet pak më thellë në mënyrën si mendojnë e veprojnë.

Por nga ana tjetër nuk ka munguar as një reagm ga partneri i Einxhel, Dj Dagz gjihashtu ish-banor i “Big Brother” i cili u shpreh hapur se mbështet Luizin./albeu.com/


Shtuar 14.01.2023 21:36