Luftuan 100 ditë “kokë më kokë”, Luizi përlotet për largimin e Oltës

Olta ka vendosur të lëjë shtëpinë pas 100 ditëve qëndrim. Ajo është shprehur se mungesa e djalit çdo ditë po i’a vështirësonte qëndrimin brenda shtëpisë.

Olta ka qenë padyshim një ndër lojtarët më të spikatur brenda shtëpisë së Big Brother dhe “lufta” e saj çdo ditë me Luizin ishte lezeti i këtij edicioni. Por ndryshe nga çe prisnin të gjithë, ky i fundit u përlot për largimin e saj e madje u mundua t’i ndërronte mendje.


Shtuar 1.04.2023 21:41